Krejčovské nůžky Fiskars recyklované, 24 cm

Nůžky z recyklovaného materiálu. Profi krejčovské nůžky ověřené kvality od špičkové finské firmy Fiskars. Byly vyvinuty z úcty k přírodě. Ostrá čepel z recyklované nerezové oceli prostřihne i několik vrstev látek. Rukojeť je vyrobená z recyklovaného plastu a celulózy.

Dostupnost Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 2082458901068
799 Kč / ks
Krejčovské nůžky Fiskars recyklované, 24 cm
krejcovske nuzky fiskars prave recyklovane speciosa eshop 2
Tip

Recyklované nůžky Fiskars ReNew jsou příkladem udržitelného designu Fiskars a nabízejí nejlepší výkon, pohodlí, dlouhodobou kvalitu a snížení odpadu. Nůžky Fiskars ReNew, vyrobené z recyklovaných a obnovitelných materiálů, jsou plně recyklovatelné a jsou vybaveny vysoce kvalitními čepelemi z nerezové oceli a ergonomickými rukojeťmi, což z nich činí volbu, ze které se budete cítit dobře. 

Cena za 1 kus. Nůžky do pravé ruky. 

Nůžky Fiskars jsou vyráběny asi 10 km od vesničky stejného jména ve Finsku již od roku 1649. Fiskars ReNew spojují dobře známý design, který byl přepracován, s ekologií. Jsou skvělým pomocníkem v domácnosti. Vyrobené z recyklovaných materiálů (80 %) a celulózových vláken (13 %). Mají ergonomické rukojeti pro vynikající pohodlí a odolné čepele z nerezové oceli pro dlouhotrvající ostrost. Každý pár nůžek je ve Finsku a ručně testován. Nůžky ReNew se dodávají v balení, které je vyrobeno ze 100% recyklovaného papíru. Pokud nůžky doslouží, lze je poslat zpátky do firmy Fiskars a oni je opět zrecyklují! No není to skvělé?! Vzhledem k výrobě (z recyklovaných plastů) je každý kus originál!

Doplňkové parametry

Kategorie: Výběrové krejčovské nůžky, rádla, páradla a další
Hmotnost: 0.2 kg
Materiál: kov, recyklovaný plast
Barva produktu: šedá
Délka: 20 - 25 cm