Kniha o šití The Sewing Book Merchant&Mills

Výborná sběratelská knížka v angličtině o technikách šití, včetně podrobných návodů a šicích střihů pro začátečníky, věčné začátečníky i pokročilé, se zájmem dovědět se něco navíc. 

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
27.5.2024
Možnosti doručení
Kód: 4022508914002
650 Kč / ks
Kniha o šití The Sewing Book Merchant&Mills
kniha ucebnice siti the sewing book merchant mills speciosa 1
Tip

Tuhle knížku o šití od britské značky Merchant & Mills milujeme nejen kvůli její krásnému obalu, ale především kvůli obsahu, který nabízí. Má krásnou typografii, jednoduché ilustrace, krásné fotografie. Provede vás výběrem těch správných látek a galanterie pro váš projekt, přes důležité šicí techniky až po finální projekty, které si dle podrobných návodů sami ušijete. Neváhejte a pusťte se do šití! Tato knížka nesmí chybět v žádné knihovničce milovnice/milovníka šití. Perfektní také jako vánoční dárek nebo dárek pro kamarádku. 

Dělejte to jednoduše, dělejte to dobře. Merchant & Mills Sewing Book obsahuje 15 projektů krok za krokem zaměřených na to, aby vás opatrně, ale systematicky provedly základy šití. Každý projekt, který z této knihy uděláte, bude stylový, ale především užitečný. Vyrobte je všechny a budete velmi schopná švadlena se spoustou funkčního, krásného, ​​ručně vyráběného zboží.

Počet stran: 175 stran, pevná vazba. Anglicky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a učebnice o módě, šití a životním stylu
Hmotnost: 0.2 kg
Jazyk: angličtina