Doprava a platba

Způsoby dopravy

DOPRAVA ZDARMA pro všechny objednávky nad 1900,- Kč.

PPL (Doručení kurýrem na adresu)

PPL-doprava-speciosa 109 Kč

Doručení na soukromou adresu obvykle následující pracovní den od odeslání zásilky. Možnost sledování pohybu zásilky a informace o doručení přes sms, či e-mail. Možnost doručení také do výdejních míst PPL Parcelshop nebo Parcelbox. 

PPL (ParcelShop | P-BOX)

PPL-doprava-speciosa 80 Kč

Rychlé doručení na výdejní místo PPL (PPL Parcelshop nebo Parcelbox = P-BOX) obvykle do 2-3 dnů. Možnost sledování pohybu zásilky a informace o doručení přes sms, či e-mail. Maximální úložní doba: 7 dní (PPL Parcelshop) a 3 dny (Parcelboxu | P-BOX).

Zásilkovna (Z-Point | Z-BOX) - ČR

zasilkovna-doruceni-speciosa-tr2 79 Kč

Spolehlivé uložení zásilky a osobní vyzvednutí na vámi vybrané výdejně Zásilkovny v ČR. Vyzvednutí pomocí kódu pro vyzvednutí zásilky, který přijde formou SMS a e-mailem. Doba uložení zásilky je 5 kalendářních dní.

Zásilkovna (Z-Point | Z-BOX) - SR

zasilkovna-doruceni-speciosa-tr2 98 Kč

Doprava na Slovensko: Spolehlivé uložení zásilky a osobní vyzvednutí na vámi vybrané výdejně Zásilkovny. Vyzvednutí pomocí kódu, který přijde formou SMS a e-mailem. Doba uložení zásilky je obvykle 5 dní.

Česká pošta  (Kurýr - Balík do ruky)

CP-balik-do-ruky-doruceni-speciosa 119 Kč

Česká pošta – Balík do Ruky garantuje u tohoto způsobu doručení následující pracovní den po podání zásilky. O doručování budete předem informováni e-mailem a SMS zprávou. V případě nezastižení Vás balíček počká na poště 7 dní.

Balíkovna (BOX OX Point | Alza Box)

BALIKOVNA-logo-doruceni-speciosa-150px 85 Kč

Vyzvednutí balíku přes kód, zaslaný přes sms a e-mail, v jedné z více než 5000 poboček Balíkovny v ČR již do druhého dne od odeslání balíku. Balík vyzvedáváte expresně na zvolené pobočce Balíkovny, kde je uložen až 7 kalendářních dní.

Česká pošta (Obyčejné psaní - vzorky látek do 100 g)

ceska-posta-logo 30 Kč

Dopis do schránky - tuto dopravu vybírejte pouze v případě, že si objednáváte vzorky látek. Pro ostatní zboží volte z jiných způsobů dopravy, jinak vám bude objednávka automaticky stornována. 

Způsoby platby

BANKOVNÍ PŘEVOD (standardní platba předem na účet)

 ZDARMA

Po stisknutí tlačítka "Objednat s povinností platby" obratem obdržíte e-mail se shrnutím objednávky a s detaily pro zaplacení objednávky bankovním převodem. Číslo bankovního účtu (Fio banka): 2201993212/2010. Jako variabilní symbol uveďte: číslo (kód) vaší objednávky. 

Zboží prosím zaplaťte bankovním převodem nejpozději do tří dnů od objednávky. Jinak budeme vaši objednávku brát jako zrušenou a automaticky ji stornujeme.

Po obdržení vaší platby na náš účet (obvykle do 1-2 dnů) objednávku ihned zpracujeme a odešleme.

ONLINE RYCHLÝ BANKOVNÍ PŘEVOD 

 ZDARMA

Zboží zaplatíte okamžitě po jeho objednání rychlým bankovním převodem v bezpečném prostředí aplikace vaši banky. Tento způsob platby je obdobný platbě platební kartou, a je rychlejší než platba standardním bankovním převodem. Zboží následně po obdržení vaší platby obratem zkontrolujeme, zabalíme a odešleme. 

PLATBA KARTOU ON-LINE 
Okamžitá platba přes platební bránu Comgate 

 ZDARMA

Po stisknutí tlačítka "Objednat s povinností platby" budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu comgate-logo-platba-kartou-speciosa, kde jednoduše a rychle provedete okamžitou úhradu objednávky. Zboží následně po obdržení vaší platby obratem zkontrolujeme, zabalíme a odešleme. 

Přijímáme platební karty:  visa-platba-kartou-speciosa visa-electron-platba-kartou-speciosa maestro-platba-kartou-speciosa mastercard-platba-kartou-speciosa

APPLE PAY nebo GOOGLE PAY 
Okamžitá platba pomocí služby Apple Pay nebo Google Pay (přes platební bránu Comgate) 

 ZDARMA

Po stisknutí tlačítka "Objednat s povinností platby" budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu comgate-logo-platba-kartou-speciosa, kde jednoduše a rychle provedete okamžitou úhradu objednávky pomocí platební karty z Apple Pay nebo Google Pay. Zboží následně po obdržení vaší platby obratem zkontrolujeme, zabalíme a odešleme. 

 

Objednané zboží je před odesláním pečlivě zabaleno a pojištěno u vybraného přepravce. Pokud se vám do rukou dostane poškozená zásilka, ihned tuto skutečnost reklamujte u přepravce. 

 

ComGate Payments, a.s. - platební brána  comgate-logo-platba-kartou-speciosa
Platby převodem na účet nebo online platby prostřednictvím platební brány přijímáme pomocí platební brány ComGate Payments, a.s.. Poskytovatel služby je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Zaplatit můžete buď platebními tlačítky bank nebo platební kartou.

Kontakt pro případné reklamace nebo dotazy k platbám přes platební bránu:
ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267