Doprava a platba

DOPRAVA

DOPRAVA ZDARMA pro objednávky nad 1900,- Kč.

Cena za dopravu bude stanovena vždy před dokončením objednávky v závislosti na hodnotě objednávky a zvolené přepravní společnosti.

Ceník dopravy (pro objednávky do 1900 Kč)

PPL PARCEL CZ PRIVATE

PPL-doprava-speciosa 99 Kč

Doručení na soukromou adresu obvykle následující pracovní den od odeslání zásilky. Možnost sledování pohybu zásilky a informace o doručení přes sms, či e-mail. Možnost doručení také do výdejních míst PPL Parcelshop nebo Parcelbox. 

PPL PARCEL CZ SMART

PPL-doprava-speciosa 85 Kč

Doručení na výdejní místo PPL (až 34 000 výdejních míst, tzv. PPL Parcelshop nebo Parcelbox, v ČR i v zahraničí). Možnost sledování pohybu zásilky a informace o doručení přes sms, či e-mail. Maximální úložní doba na výdejních místech PPL Parcelshop je 7 dní a u Parcelboxu jsou to 3 dny.

DPD Private

dpd-doprava-speciosa-2 99 Kč

Doručení na soukromou adresu do druhého pracovního dne od odeslání zásilky. Hodinový interval doručení Vám bude upřesněn v den doručení SMSkou či e-mailem. Máte možnost zásilku sledovat a možné jsou až 3 pokusy o doručení.

DPD Pickup

dpd-doprava-speciosa-2 99 Kč

Uložení zásilky a osobní vyzvednutí na Vámi vybrané výdejně DPD Pickup (přes 1 250 poboček). Vyzvednutí pomocí kódu pro vyzvednutí zásilky, který přijde formou SMS a e-mailem. Doba uložení zásilky je 7 kalendářních dní.

Zásilkovna - výdejní místa

zasilkovna-doruceni-speciosa-tr2 79 Kč

Spolehlivé uložení zásilky a osobní vyzvednutí na Vámi vybrané výdejně Zásilkovny. Vyzvednutí pomocí kódu pro vyzvednutí zásilky, který přijde formou SMS a e-mailem. Doba uložení zásilky je 5 kalendářních dní.

Česká pošta - Balík do ruky

CP-balik-do-ruky-doruceni-speciosa 95 Kč

Česká pošta – Balík do Ruky garantuje u tohoto způsobu doručení následující pracovní den po podání zásilky. O doručování budete předem informováni e-mailem a SMS zprávou. V případě nezastižení Vás balíček počká na poště 7 dní.

Česká pošta - Balíkovna

BALIKOVNA-logo-doruceni-speciosa-150px 59 Kč

Vyzvednutí balíku přes kód, zaslaný přes sms a e-mail, v jedné z více než 5000 poboček Balíkovny v ČR již do druhého dne od odeslání balíku. Balík vyzvedáváte expresně na zvolené pobočce Balíkovny, kde je uložen až 7 kalendářních dní.

PLATBA

BANKOVNÍ PŘEVOD (standardní platba na účet)
ZDARMA

Po stisknutí tlačítka "Objednat s povinností platby" v 3. kroku objednávky od nás obratem obdržíte e-mail se shrnutím objednávky a s detaily pro zaplacení objednávky bankovním převodem.

Číslo bankovního účtu (Fio banka): 2201993212/2010. Jako variabilní symbol uveďte: číslo (kód) vaší objednávky. 

Zboží je potřeba zaplatit bankovním převodem nejpozději do 5-ti dnů od objednávky, jinak bude vaše objednávka stronována. Zboží následně po obdržení vaší platby obratem zkontrolujeme, zabalíme a odešleme.  

ONLINE RYCHLÝ BANKOVNÍ PŘEVOD 

ZDARMA

Zboží zaplatíte okamžitě po jeho objednání rychlým bankovním převodem v bezpečném prostředí aplikace vaši banky. Tento způsob platby je obdobný platbě platební kartou, a je rychlejší než platba standardním bankovním převodem (kde může připsání platby na náš účet trvat i několik dnů - záleží na rychlosti banky). Zboží následně po obdržení vaší platby obratem zkontrolujeme, zabalíme a odešleme. 

PLATBA KARTOU ON-LINE 
(okamžitá platba přes platební bránu Comgate) 

comgate-logo-platba-kartou-speciosa ZDARMA

Po stisknutí tlačítka "Objednat s povinností platby" v 3. kroku objednávky budete přesměrováni na bezpečnou platební bránu Comgate, kde jednoduše a rychle provedete okamžitou úhradu objednávky. Zboží následně po obdržení vaší platby obratem zkontrolujeme, zabalíme a odešleme. 

Přijímáme platební karty:  visa-platba-kartou-speciosa visa-electron-platba-kartou-speciosa maestro-platba-kartou-speciosa mastercard-platba-kartou-speciosa

 

Objednané zboží je před odesláním pečlivě zabaleno a pojištěno u vybraného přepravce. Pokud se vám do rukou dostane poškozená zásilka, ihned tuto skutečnost reklamujte u přepravce.

 

ComGate Payments, a.s. - platební brána  comgate-logo-platba-kartou-speciosa
Platby převodem na účet nebo online platby prostřednictvím platební brány přijímáme pomocí platební brány ComGate Payments, a.s.. Poskytovatel služby je licencovaná Platební instituce působící pod dohledem České národní banky. Platby probíhající skrze platební bránu jsou plně zabezpečeny a veškeré informace jsou šifrovány. Zaplatit můžete buď platebními tlačítky bank nebo platební kartou.

Kontakt pro případné reklamace nebo dotazy k platbám přes platební bránu:
ComGate Payments, a.s., Gočárova třída 1754 / 48b, Hradec Králové
E-mail: platby-podpora@comgate.cz
Tel: +420 228 224 267