Střih na top a sukni Vogue V1515 Sandra Betzina

Dámský střih na top a sukni z pleteniny nebo z tkaniny v moderním asymetrickém provedení. Od návrhářky pořadu Sew Perfect. Vel. 32 - 55.

Dostupnost Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
30.3.2023
Kód: 3012448913006
379 Kč / ks
Střih na top a sukni Vogue V1515 Sandra Betzina
strih siti top sukne vogue V1515 speciosa 8
Novinka

Volně střižený top má elastický volánkový stojatý límec, kontrastní lemování v průramcích a na spodním okraji a povrchové prošití. Sukně pod pasem mají široké sedlo, lemování, nákladovou kapsu, skrytou kapsu na přední straně sedla a tvarovaný lem. Verze C: Boční zip.

Látka A: vařená vlna, umělá kožešina s nízkým vlasem, hedvábný dupion. Kontrastní látka A: kment (broadcloth), šarméz (druh saténu)

Látka B: interlock/tricot úplety, ponte pletenina;

Látka C: hedvábí, krep.

Nevhodné pro zjevné diagonály.

Velikosti v balení (US velikost): vel A-J (Vel. 32 - 55, viz foto - tabulka velikostí). Přehledný obrázkový návod v angličtině. U Vogue střihů jsou přídavky na švy v šíři 1,5 cm (5/8") již zahrnuty ve střihu. Pokud není v návodu uvedeno jinak (v sekci Sewing Information), tak již není potřeba vytvářet přídavky na švy.

Autor/ka střihu

Zkušená oděvní návrhářka Sandra Betzina je známá především jako moderátorka pořadu Sew Perfect na HGTV. Je také autorkou knih Fast Fit, Power Sewing a Sandra Betzina Sews for Your Home, které vydalo nakladatelství The Taunton Press. Sandra také vytváří řadu oděvních vzorů pro Vogue s názvem Today's Fit by Sandra Betzina, vede šicí workshopy, nabízí online kurzy a další. Žije v San Franciscu v Kalifornii.

Upozornění: Střihy Vogue jsou určeny pouze pro individuální domácí použití (pro koncové zákazníky) a ne pro komerční nebo výrobní účely. Jakékoliv kopírování modelu (designu) pro přeprodej oděvu v jakékoliv formě, s nebo beze jména návrháře, je striktně zakázáno.