Střih Vogue V1822 vintage šaty

Tištěný střih Vogue na roztomilé vintage šaty s empírovým švem v pase a kulatým límcem. Velikosti EU 34–42. Jednoduché šití.

Položka byla vyprodána…
Dostupnost Vyprodáno
Možnosti doručení
Kód: 3012448913011
425 Kč / ks
Střih Vogue V1822 vintage šaty

Kupte si vzor šití šatů V1822 od Vogue na vintage šaty. které mají tvarovaný empírový šev v pase, šikmo střiženou sukni, kulatý límec, zadní zip. Model A: zakoupený lem. Model B: krátké rukávy, knoflíkové lemování. Součástí jsou samostatné díly pro velikosti košíčků A, B, C, D.

Doporučené látky: těžší bavlna / kepr / gabardén, žakár / brokát, vlna / oblekovina

Výztuha: nažehlovací vlizelin

Podšívka: podšívkovina

Poznámka: Nevhodné pro zjevné diagonály. Pro sladění kostek, pruhů, jednosměrných vzorů látek nebo z důvodu zvýšené srážlivosti látky může být zapotřebí další látka. 

Galanterie: jeden 55 cm zip, dva háčky a očka; model A: 1,1 m elastický ozdobný kraj v šíři 1,3 cm; model B: 4x 1,5 cm knoflík

Náročnost šití: jednoduchý / mírně pokročilý

Velikosti v balení: EU 34 (US 8), EU 36 (US 10), EU 38 (US 12), EU 40 (US 14), EU 42 (US 16). Přehledný obrázkový návod v angličtině. U Vogue střihů jsou přídavky na švy v šíři 1,5 cm (5/8") již zahrnuty ve střihu, pokud není v návodu uvedeno jinak (v sekci Sewing Information).

Tabulky velikostí

O autorech střihu: Vogue® PatternsTM by design group

Upozornění: Střihy Vogue jsou určeny pouze pro individuální domácí použití (pro koncové zákazníky) a ne pro komerční nebo výrobní účely. Jakékoliv kopírování modelu (designu) pro přeprodej oděvu v jakékoliv formě, s nebo beze jména návrháře, je striktně zakázáno.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Knihy a střihy
Hmotnost: 0.2 kg
Položka byla vyprodána…